Geslaagde première – eerste verschijning van onze SunGarden kas

SunGarden – eerste presentatie op de Hagebaum beurs

In november vierden we ons eerste beursoptreden op de Hagebaumesse met een speciaal decor in de Lokhalle Göttingen. Met onze innovatieve wereldprimeur, de individueel configureerbare SunGarden-kas, willen we een revolutie teweegbrengen in het tuinhuisje.

Enerzijds bood de beurs de gelegenheid om de nieuwe SunGarden-kas te presenteren aan talloze Hagebaumarkt-winkels en anderzijds om de unieke kenmerken van ons product in meer detail te presenteren aan ons team van vertegenwoordigers uit heel Duitsland. Enthousiasme en motivatie waren al hoog in de aanloop naar het evenement en namen een hoge vlucht na de kennismaking met ons veelzijdige tuinhuis.

SunElements-Hagebau-Fair-Goettingen-Kas-Photovoltaïsch-Flatroof-Greenhouse-Zomertuin

SunGarden – feedback en creatieve ideeën voor gebruik

We waren benieuwd hoe ons product door de bezoekers zou worden ontvangen. Deze eerste publieke presentatie was niet alleen een mijlpaal voor ons team, maar ook een compleet succes. De innovatieve kas met plat dak – optioneel met fotovoltaïsche modules – ontving talloze positieve reacties van beursbezoekers en veel feedback van geïnteresseerde klanten.

Met de focus op innovatie en functionaliteit werd het duidelijk dat klanten de SunGarden niet alleen zien als een conventionele kas, maar ook als een veelzijdig zomertuinhuis dat naast tuinieren extra bruikbaarheid biedt.

De beurs was niet alleen een grote stap om onszelf als bedrijf te introduceren, maar ook een bewijs dat ons idee positief is ontvangen en dat ons werk vruchten afwerpt. Wij – het hele Sunny team – zijn dus zeer gemotiveerd om er alles aan te doen om de eerste levering in januari 2024 mogelijk te maken.

Een kas kopen?

Waar we vooral blij mee zijn, is dat we niet alleen interesse hebben kunnen wekken, maar ook de eerste dealers enthousiast hebben kunnen maken voor onze SunGarden. Er zijn talloze nieuwe partners gevonden die ons product in hun showroom integreren.

Je kunt op dit moment bestellingen plaatsen via het contactformulier of bij je lokale Hagebaumarkt winkel. In de nabije toekomst kun je je aangepaste kas ook online configureren en een kaart met alle dealers vinden.

Samenvatting van het eerste beursoptreden

Al met al was ons eerste beursoptreden een grote stap in de goede richting, die ons aanmoedigt om door te gaan met het ontwikkelen van innovatieve producten en te geloven in onze visie. We zijn enthousiast over wat de toekomst voor SunElements in petto heeft en dankbaar voor alle steun die we tijdens deze spannende reis hebben mogen ontvangen.

We kijken ernaar uit om onze reis voort te zetten en meer en meer mensen te inspireren met onze SunGarden kas.

SunElements-Hagebau-Fair-Goettingen-Kas-Photovoltaïsch-Flatroof-Greenhouse-Zomertuin

Winkelwagen
Scroll naar boven